Współpraca

Witaj,

iGPW jest obecnie najbardziej rozbudowanym system, który zapewnia swoim użytkownikom prosty sposób dotarcia do informacji publikowanych przez spółki notowane na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych oraz rynku alternatywnym New Connect.
Dzięki aplikacji web i aplikacji mobilnej, dostarczamy naszym użytkownikom kilka tysięcy powiadomień dziennie, to w połączeniu z rosnącą popularnością serwisu przekłada się na ponad 60 tyś. odsłon i ponad 38 tyś. sesji miesięcznie..

Zespół iGPW posiada wieloletnie doświadczenie w utrzymywaniu relacji biznesowych, prowadzeniu projektów oraz tworzeniu rozwiązań IT dla biznesu. Decydując się na podjęcie współpracy z nami możesz liczyć na pełne wsparcie w zaplanowaniu promocji z naciskiem na konwersję.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, potrzebujesz wsparcia w promocji usług lub produktów swojej firmy skontaktuj się z nami mailowo [email protected].

Sebastian Urbański
Project Manager iGPW
@ [email protected]
+48 881 362 846

Copyright © 2017 iGPW
Ta strona używa ciasteczek (Regulamin/Polityka cookies). Serwis iGPW funkcjonuje obecnie w wersji beta, oznacz to, iż niektóre jego funkcje mogą nie działać poprawnie.