Raport.

MANGATA HOLDING SA (27/2017) Informacja o transakcji na akcjach Mangata Holding S.A. wykonanej przez osobę blisko związaną z osobami pełniącymi obowiązki zarządcze, otrzymana w trybie art. 19 rozporządzenia MAR

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.
Zarząd Mangata Holding S.A. z siedzibą w Bielsku - Białej informuje, że w dniu 11 sierpnia 2017 r. otrzymał od Capital MBO Spółka Akcyjna spółka komandytowa z siedzibą w Katowicach, będącej osobą blisko związaną w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 26 Rozporządzenia MAR z Prezesem Zarządu Emitenta - Leszkiem Juraszem oraz z niektórymi Członkami Rady Nadzorczej Emitenta, tj. z Tomaszem Jurczykiem i Janem Jurczykiem, powiadomienie o transakcji na akcjach Emitenta, o którym mowa w art. 19 ust. 1 rozporządzenia MAR.
Powiadomienie dotyczy zawarcia przez Capital MBO Spółka Akcyjna spółka komandytowa w dniu 10 sierpnia 2017 r. umowy zastawu rejestrowego i zastawu finansowego na 902.448 akcjach Emitenta.
Treść powiadomienia została zamieszczona w załączeniu.

Lista plików:

Źródło: GPW - komunikaty spółek

Oceń raport:


Pozytywny

Neutralny

Negatywny

Copyright © 2017 iGPW
Ta strona używa ciasteczek (Regulamin/Polityka cookies). Serwis iGPW funkcjonuje obecnie w wersji beta, oznacz to, iż niektóre jego funkcje mogą nie działać poprawnie.