Aktualności

Aktualizacja podstawowych funkcji iGPW i przygotowanie do wdrożenia nowych

W ostatnim tygodniu wdrożyliśmy wiele usprawnień do funkcjonowania sytemu powiadomień. Przebudowaliśmy całkowicie jego działanie dzięki czemu wiadomości docierają do wszystkich jeszcze szybciej. Obecnie pracujemy nad oficjalnym uruchomieniem dodatkowej funkcjonalności „szczęśliwy traf”, nazwa może wydawać się dość tajemnicza jednak niebawem wszystko stanie się jasne..

Komunikaty z obsługą załączników

Komunikaty wyświetlane w iGPW zostały uzupełnione o treść załączników, które przesyłają spółki.

Problem linkowania

Rozwiązaliśmy problem z linkowaniem do raportów z poziomu e-mail. Obecnie wszystkie linki prowadzą już do naszego serwer.

Prosimy wszystkich użytkowników o informacje w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów z raportami.

Aktualizacjia systemu w dniu 29.06.2017 - kłopoty z dublowaniem raportów.

Na skutek przeprowadzonej aktualizacji w dniu dzisiejszym niektórzy użytkownicy mogli otrzymać kilka kopii tego samego raportu. Przepraszamy za wynikły problem i w przyszłości postaramy się zredukować możliwość jego wystąpienia.

Ruszamy z iGPW serwisem poświęconym automatycznej analizie technicznej i monitorowaniu rynku.

Plany mamy ambitne jak to zwykle w takich przypadkach bywa, chcemy żeby nasz serwis stanowił prawdziwą wartość dodaną dla jego użytkowników, co już udało nam się osiągnąć w niewielkim (ale zawsze) stopniu. Obecnie na wstępnym etapie rozwoju serwisu uruchomiliśmy pierwszą funkcjonalność, która została już przez nas przetestowana na tyle dobrze, że postanowiliśmy udostępnić ją szerokiej publiczności. iGPW pozwala obecnie na obserwowanie raportów ESPI, EBI, rekomendacji domów maklerskich i wezwań spółek. Funkcja ta zapewnia naszym użytkownikom błyskawiczny dostęp do najświeższych informacji dostarczanych przez spółki. Informacje tego typu dla każdego drobnego inwestora stanowią istotny element strategii inwestycyjnej. Czas w jakim informacja dotrze do akcjonariusza może decydować o wartości jego portfela.

Co istotne, działanie naszego portalu pragniemy oprzeć na pakietach, pierwszy już aktywny to pakiet Basic, który pozwala na błyskawiczne otrzymywanie komunikatów i pozostanie w pełni bezpłatną usługom. Kolejne etapy to pakiet Easy oraz Individual. Pakiet Easy zapewni spory skok jakościowy w stosunku do prostego raportowania, jego działanie oparte będzie o system uczenia maszynowego, którego efektem będzie tworzenie rekomendacji technicznych kupna/sprzedaży. Zamierzamy zmaksymalizować trafność tworzonych sygnałów, opierając je nie tylko o proste analizy technice ale i przetwarzanie wielu innych parametrów korzystając ze wsparcia BigData.

Obecnie zapraszamy do korzystania z serwisu obserwowania jego rozwoju.

Copyright © 2017 iGPW
Ta strona używa ciasteczek (Regulamin/Polityka cookies). Serwis iGPW funkcjonuje obecnie w wersji beta, oznacz to, iż niektóre jego funkcje mogą nie działać poprawnie.